ST 205/75R14 Load Range 'C' on White Spoke Wheel
HomeStore
The Story
ST205/75R14 on a white spoke wheel.
  • 14" x 5.5" white spoke wheel.
  • 5 bolt on 4.5".
  • 6 ply Load Rated 'C'.
  • Rainier ST
For more information about this part, call or text a Parts Consultant.
ST 205/75R14 Load Range 'C' on White Spoke Wheel - Image 2
Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
ST 205/75R14 Load Range 'C' on White Spoke Wheel - Image 3
Details & Craftsmanship
ST 205/75R14 Load Range 'C' on White Spoke Wheel - Image 4
Description
  • 5 bolt on 4.5".