ST205/75R15 Load Range D on a  Silver Mod Wheel
HomeStore
-65%
The Story
ST205/75R15 on a silver mod wheel.
  • 15" x 5" silver mod wheel.
  • 5 bolt on 4.5".
  • 8 ply Load Rated 'D'.
  • Rainier ST
For more information about this part, call or text a Parts Consultant.
ST205/75R15 Load Range D on a  Silver Mod Wheel - Image 2
Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
ST205/75R15 Load Range D on a  Silver Mod Wheel - Image 3
Details & Craftsmanship
ST205/75R15 Load Range D on a  Silver Mod Wheel - Image 4
Description
  • 15" x 5" silver mod wheel.
  • 5 bolt on 4.5".