ST235/80R16 Load Range E Silver Mod Wheel
HomeStore
-65%
The Story
ST235/80R16 on a silver mod wheel.
  • 16" x 7" silver mod wheel.
  • 8 bolt on 6.5".
  • 10 ply Load Rated 'E'.
  • Rainier ST
For more information about this part, call or text a Parts Consultant.
ST235/80R16 Load Range E Silver Mod Wheel - Image 2
Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
ST235/80R16 Load Range E Silver Mod Wheel - Image 3
Details & Craftsmanship
ST235/80R16 Load Range E Silver Mod Wheel - Image 4
Description
  • 16" x 7" silver mod wheel.
  • 8 bolt on 6.5".